Zondag 2 april is er feest in Oirsbeek. Speeltuin Het Wipke opent dan voor het eerst in het jaar haar poorten. De kinderen van Oirsbeek kunnen dan weer een heel seizoen lang spelen in de gratis toegankelijke speeltuin.
Tijdens het openingsfeest staat er een springkussen en draait weer het rad van fortuin. Koop een lot en win een van de leuke prijzen. Een glaasje ranja, een kop koffie met een stukje vla, een zakje chips of iets van de barbecue, dat kan allemaal aanstaande zondag.
Net als andere jaren wordt er ook dit jaar weer een nieuw speeltoestel geopend. Met alle vrijwilligers zorgen we dat de speeltuin bij droog weer dagelijks geopend is.
De speeltuin is doordeweeks iedere dag geopend! Openingstijden zijn; maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van 14.30 tot 17.00 uur. Vrijdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.30 tot 17.00 uur. De entree is gratis.
Ben je benieuwd naar het nieuwe toestel, kom dan zondag 2 april van 13.00 tot 18.00 uur naar de speeltuin.
